Több mint 100 tervezési munkával a hátunk mögött kijelenthetjük, hogy kellő tapasztalattal és körültekintéssel bírunk a tervezés területén.
Sajnálatos módon hazánkban számos ponton kerülnek beépítésre olyan dolgok az épülő házakba amikre adott esetben semmi szükség nem lenne, vagy egy korábban jobban átgondolt tervezési döntés szükségtelenné tenné a költséges szerkezetek, vagy anyagok beépítését. A későbbi kivitelezési folyamatok során a drága megoldások közül válogathatja ki esetleg a későbbi kivitelező az olcsó megoldásokat, de itt ez már csak tüneti kezelés. Legjobb a lehetőségeket kialakulásukkor megfelelőképpen átgondolni, mint a későbbi kényszerpálya hatására a legkisebb áldozatot hozni.
A házak építési költségit leginkább a tervezőasztalon lehet optimalizálni, és elérni, hogy ne kerüljenek felesleges dolgok beépítésre. Egy jól és egy rosszul működő ház között sok esetben a tulaj nem érzi a különbséget. Rengetegen laknak az országban rossz házakban, csak mivel megszokják a ház működését, és soha nem laktak jó épültben, így nem tudják hogy az övék rosszul működik. Akkor lenne ez egyértelmű, ha párhuzamosan két épület épült volna meg, egyszer a jelenlegi, és egyszer az az épület, amilyen az ő otthonuk lehetne. Ekkor lehetne látni a különbséget a két megépült épület között. Más esetben legfeljebb egy szakember a megmondhatója, hogy az az épület rossz, amiben lakik. És nem feltétlenül tenné meg, hisz ezen a környéken nem szeretik a rossz hír hozóját, így senki sem szeret az lenni. Hogy mi mégis honnan tudjuk, hogy jó-e az a ház, amit csinálunk? Sok év tapasztalat, és a műszaki tudással szembeni alázatunk az, amely az ön szolgálatába állítva a garancia erre.